Nie pozostaje mi nic innego, jak ocenić duet Magdy i Mikołaja na 5 gwiazdek.
Muzyka dobrana zgodnie z oczekiwaniami. Prawie cały czas pełen parkiet tańczących i dobrze bawiących się gości. Przyjemnie słuchało się wstawek wokalnych Magdy, pierwsza piosenka wykonana przez ten duet - rewelacja!
Wesele prowadzili z klasą i na wysokim poziomie. Nie narzucali się z toastami, czy męczącymi zabawami. Potrafili dostosować się do sytuacji na sali i parkiecie.
Mimo że nie jesteśmy fanami oczepin i zabaw oczepinowych, to bawiliśmy się świetnie

Serdecznie polecam More Than Music!

Opublikowano: 16.06.2021
Data wesela: 12.06.2021
Miejscowość: Opatów
~ Mateusz

Wesele z MTM to istna petarda i niezapomniane wrażenia ! Dziękujemy bardzo całej grupie za pomoc i organizację naszego wesela. DJ Łukasz poprowadził naszą imprezę wzorowo, goście się świetnie bawili i jeszcze długo będą to wspominać Organizacja, sprzęt, komunikacja bez zastrzeżeń za co również jesteśmy bardzo wdzięczni, szczególnie w tak stresującym okresie. Polecamy wszystkim bardzo gorąco, z pewnością będziecie zadowoleni !

Opublikowano: 02.06.2021
Data wesela: 07.06.2021
Miejscowość: Częstochowa
~ Jakub

Super zabawa, pełny profesjonalizm, jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy, goście bawili się do samego końca, ciężko było zejść z parkietu szczególnie polecamy Mateusza i Łukasza!! Pomimo małej ilości osób na weselu ( około 70 osób) parkiet był pełny ciągle! Chłopaki super robota!!! Dziękujemy za wspaniałą imprezę, jak wesele to tylko z MTM ♥️♥️ pozdrawiamy Paulina i Patryk!

Opublikowano: 13.10.2020
Data wesela: 10.10.2020
Miejscowość: Częstochowa
~ Paulina

Wraz z mężem serdecznie polecamy ekipę MTM. Ludzie z pasją, komunikatywni, zgrani, eleganccy. Dj Mati i Łukasz super poprowadzili naszą imprezę. Pomimo niewielkiej liczby gości i różnych nastrojów związanych z epidemią parkiet nigdy nie był pusty. Łukasz trafił do każdego gościa. Wszyscy bardzo miłe go wspominają. A jego występ w formie zaśpiewania dla nas na żywo jest cały czas wspominany przez wszystkich gości. Zabawy na wysokim poziomie bardzo podobały się i integrowały gości, muzyka dostosowana do wszystkich gości. Chłopaki komunikatywni, super się prezentowali. Jesteśmy bardzo zadowoleni i gdybyśmy mieli jeszcze raz organizować wesele wybór oczywiście padłby na ekipę More Than Music

Opublikowano: 10.09.2020
Data wesela: 05.09.2020
Miejscowość: Chorzów
~ Joanna

Gorąco polecamy ❤ Goście byli zachwyceni osobowością i głosem Magdy, a dobór muzyki przez Mikołaja sprawił, że parkiet praktycznie cały czas był pełen! To był piękny wieczór, bawiliśmy się naprawę doskonale ❤ Kochani MTM, dziękujemy za współpracę, Wasz uśmiech, optymizm oraz rewelacyjny kontakt od samego początku! Ściskamy, Gosia i Damian

Opublikowano: 09.09.2020
Data wesela: 27.09.2020
Miejscowość: Częstochowa
~ Gosia