Mada, Mikołaj, Chriss i Aga to nasza super-czwórka, która sprawiła, że mieliśmy niezapomnianą imprezę do samego rana! 😍💃🏻 To było idealne połączenie instrumentów na żywo (saksofon i skrzypce) z DJ-em, a całe wesele było świetnie prowadzone przez Madę, która cały czas trzymała rękę na pulsie! Wszyscy goście byli bardzo zadowoleni i mówili, że takie połączenie było genialne! My się pod tym w 100% podpisujemy! Przemiły kontakt z Madą od samego początku naszej znajomości sprawił, że omawianie jakichkolwiek szczegółów wesela było czystą przyjemnością, a my czuliśmy się spokojni. DZIĘKUJEMY ślicznie za ten wspólny czas! Ściskamy Was baaardzo mocno ❤️❤️❤️ //Nati i Wojtek

Opublikowano: 13.11.2022
Data wesela: 26.06.2022
Miejscowość: Trębki Nowe
~ Natalia Ratusznik

Cudowni ludzie ❤ Parkiet był pełen pomimo niedużej liczby gości💃. Cudowni, pozytywni artyści, świetna energia, reagowali na nastroje gości❤ DJ sosen jest przeuroczy i ma genialną charyzmę. Goście pytali kim jest ta Pani co tak pięknie gra na skrzypcach, Ola 🙂Saksofon świetny - Konrad. Goście mówili że to najlepsze wesele na jakim byli! Dziękujemy!!!!! I co złego to nie my!

Opublikowano: 19.07.2022
Data wesela: 16.07.2022
Miejscowość: Musuły
~ Kinga

Jesteśmy przeszczęśliwi, że powierzyliśmy jeden z najpiękniejszych dni w naszym życiu tak profesjonalnym, zabawnym, pomocnym i zdolnym ludziom. Jeszcze nigdy nie bawiliśmy się tak dobrze, a co najważniejsze nasi goście rowniez! Dziękujemy za wszystko! Z całego serca polecam! PS. Cudowny wokal Johnny!

Opublikowano: 18.09.2021
Data wesela: 16.09.2021
Miejscowość: Kordowo
~ Gosia

Rewelacja! Biorąc More Than Music, miałem pewność, że to musi się udać! 🔥 DJ + Mati + Skrzypce, ta paczka zrobiła kosmiczną robotę. My jako młodzi oraz nasi goście w pełni zadowoleni i wytańczeni. 💪 Jeśli ktoś choć przez chwilę się waha, nie ma powodów - gorąco polecam! ❤️

Opublikowano: 22.08.2021
Data wesela: 03.07.2021
Miejscowość: Oświęcim
~ Tomek

Mój Boże co to było za wesele.. nie było Osoby, która nie chwaliłaby muzyki i prowadzenia całego wesela. Praktycznie Goście nie schodzili z parkietu, mimo, że pogoda sprzyjała siedzeniu na dworze. Serdecznie polecamy skład Dj Sosen, Łukasz i Mad Fiddle Panowie spełniają każde życzenie, dopasowują się do sytuacji, prowadzą imprezę bezbłędnie <3 dodatkowo są mega kontaktowi i sympatyczni. Całe MTM złożone jest z Profesjonalistów i mega ciepłych Ludzi.

Opublikowano: 26.07.2021
Data wesela: 23.07.2021
Miejscowość: Częstochowa
~ Agnieszka