Jesteśmy bardzo zadowoleni. Pełen profesjonalizm. Dj Mati świetnie zapewnił świetna oprawę muzyczną i rozrywkową od pierwszych minut do samego końca. Goście bardzo dobrze się bawili.

Opublikowano: 15.07.2021
Data wesela: 10.07.2021
Miejscowość: Gołąb
~ Konrad

Polecam z całego serca! Mateusz i Łukasz to duet idealny. Świetnie prowadzili wesele, muzyka dopasowana do osób, które bawiły się na parkiecie. Zabawy w trakcie wesela integrowały gości. Kontakt w trakcie przygotowań wesela też pierwsza klasa. Goście po weselu chwalili zabawy i muzykę. More than music to profesjonaliści!
Dziękujemy za świetną zabawę!

Opublikowano: 14.07.2021
Data wesela: 11.07.2021
Miejscowość: Hrubieszów
~ Małgorzata

Z całego serca polecamy! Mimo ogromnego upału goście bawili się od początku imprezy do samego rana. Dj Mati wymiata. Pełen profesjonalizm. Wszyscy wychwalali fajną muzykę. Skrzypaczka też dała czadu, przepięknie grała wszyscy byli pozytywnie zaskoczeni. Polecam 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻❤️

Opublikowano: 01.07.2021
Data wesela: 19.06.2021
Miejscowość: Lipno
~ Paulina

Nie pozostaje mi nic innego, jak ocenić duet Magdy i Mikołaja na 5 gwiazdek.
Muzyka dobrana zgodnie z oczekiwaniami. Prawie cały czas pełen parkiet tańczących i dobrze bawiących się gości. Przyjemnie słuchało się wstawek wokalnych Magdy, pierwsza piosenka wykonana przez ten duet - rewelacja!
Wesele prowadzili z klasą i na wysokim poziomie. Nie narzucali się z toastami, czy męczącymi zabawami. Potrafili dostosować się do sytuacji na sali i parkiecie.
Mimo że nie jesteśmy fanami oczepin i zabaw oczepinowych, to bawiliśmy się świetnie

Serdecznie polecam More Than Music!

Opublikowano: 16.06.2021
Data wesela: 12.06.2021
Miejscowość: Opatów
~ Mateusz

Wesele z MTM to istna petarda i niezapomniane wrażenia ! Dziękujemy bardzo całej grupie za pomoc i organizację naszego wesela. DJ Łukasz poprowadził naszą imprezę wzorowo, goście się świetnie bawili i jeszcze długo będą to wspominać Organizacja, sprzęt, komunikacja bez zastrzeżeń za co również jesteśmy bardzo wdzięczni, szczególnie w tak stresującym okresie. Polecamy wszystkim bardzo gorąco, z pewnością będziecie zadowoleni !

Opublikowano: 02.06.2021
Data wesela: 07.06.2021
Miejscowość: Częstochowa
~ Jakub